سرد ایران روسیه میلیون ایرانی بازیکن

سرد: ایران روسیه میلیون ایرانی بازیکن دریافت دریافتی بازیکنان جام جهانی جام جهانی یک میلیون دلار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رئال مادرید وظیفه رونالدو را مشخص می‌کند

باشگاه رئال مادرید در صورت دریافت پیشنهاد از کلوب یوونتوس جهت فروش کریسیتانو رونالدو تصمیمی گیری می‎‌کند.

رئال مادرید وظیفه رونالدو را مشخص می‌کند

رئال مادرید وظیفه رونالدو را مشخص می کند

عبارات مهم : دریافت

باشگاه رئال مادرید در صورت دریافت پیشنهاد از کلوب یوونتوس جهت فروش کریسیتانو رونالدو تصمیمی گیری می‎ کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، جهت نخستین بار از وقت پیوستن به کلوب در سال 2009، کسانی که در رئال مادرید هستند، جدی بودن عزیمت کریستیانو رونالدو را به عنوان یک امکان واقعی در تابستان امسال می بینند.

چندین بار است که بازیکن سابق منچستریونایتد سران کلوب رئال را به خروج ترساندن کرده هست، ولی به نظر می رسد او مقصدش را گزینش کرده است.

رئال مادرید وظیفه رونالدو را مشخص می‌کند

با این حال، در سال 2018 لس بلانکوس از مزایای بالقوه ای که اجازه می دهد 33 ساله به دلایل ترک کلوب دست پیدا کند، آگاه هستند و آنها دیگر را این تصمیم را به عنوان یک حرکت غیرقابل قبول نمی بینند.

فلورنتینو پرز نمی خواهد تصمیمی بگیرد و رویدادها را آینده نگری کند، کلوب مطمئن است که رونالدو پیشنهادات را دریافت خواهد کرد، ولی در این لحظه آنها هنوز پیشنهاد خاصی از تورین دریافت نکرده اند.

باشگاه رئال مادرید در صورت دریافت پیشنهاد از کلوب یوونتوس جهت فروش کریسیتانو رونالدو تصمیمی گیری می‎‌کند.

هنگامی که پیشنهادی به دست کلوب برسد آنها آن وقت جهت ادامه همکاری با رونالدو تصمیم می گیرند به خصوص اگر دیده شود که حفظ رونالدو یک گزینه مناسب نیست.

رابطه رونالدو با کلوب به خصوص با فلورنیتو پرز در سال های اخیر کمرنگ شده است و بعد از فینال کاردیف در سال گذشته که تمدید قرارداد رونالدو نادیده گرفته شد او تصمیم به جدایی گرفت. جایگاه رونالدو در ترکیب رئال مادرید خیلی تعیین کننده ست و در صورتی که او جدا شود، نیمار گزینه مناسبی جهت جانشینی خواهد بود.

رئال مادرید وظیفه رونالدو را مشخص می‌کند

واژه های کلیدی: دریافت | رونالدو | پیشنهادات | رئال مادرید | پیشنهاد خاص | باشگاه رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog